logo clesta II

 

 

Spodné vedenie

Katalóg : ClestaII

clesta holderVýhody “klasického” prevedenia stomatologickej súpravy sú v podobe typu CLESTA II zvýraznené možnosti
samostatného natáčania držiaka nástrojov v dvoch osiach a skutočne veľkou táckou na nástroje. Všetky výrobky firmy BELMONT sú pred uvedením na trh po celom svete dlhodobo testované a pripomienkované špičkovými lekármi a odborníkmi s hlavným cieľom (hneď vedľa spoľahlivosti) čo najviac uľahčiť prácu ošetrujúcemu personálu. Výsledkom je zariadenie, na ktorom sa lekárom príjemne pracuje, ľahko sa udržuje v čistote a pre pacienta je pohodlné i pri dlhodobých náročných zákrokoch. Mnoho detailov, ktorých si možno pri prvom pohľade na prístroj ani nevšimnete, spríjemní dennú rutinnú činnosť. V detailoch možno nájsť dokonalosť a kúzlo.

 

 

 

Bičové prevedenie

clesta II rodSúprava CLESTAII v bičovom prevedení je vhodná predovšetkým pre prácu s ležiacom pacientom. Konzoly s inštrumentmi

možno umiestniť v blízkosti ústnej dutiny, umožňuje tak rýchle zdvihnutie a položenie koncoviek bez kontroly očami.

Rameno dovoľuje hladký a ľahký pohyb k nastaveniu individuálnej pracovnej pozície. Dlhé hadice zvyšujú rozsah pohybu koncovky. Súpravu možno vybaviť jedným alebo dvoma ovládacími panelmi. Zaoblené hrany, sklenené sfarbené pľuvátko, špičkový materiál a dokonalý dizajn dohromady znamenajú veľmi príjemný a elegantní vzhľad. So súpravou BELMONT díky ľahkej očiste a stabilite farieb máte istotu, že pacient bude mať po mnohých rokoch pocit, že sadá na nové a moderné zariadenie.

 

Vozíkové prevedenie

clesta flexOddelený vozík posilnený solidním oceľovým “U” rámom s výškovo nastaviteľným doktorským stolíkom dodáva zariadeniu vysokú flexibilitu.

Vozík je vybavený držiakom so spodným vedením hadíc

Štandardné prvky výbavy:

  • Svetlo 28 000 lx s bezdotykovým spínaním a funkciou pre zamedzenie nechcenej polymerizácie kompozitných materiálov
  • Veľká tácka na nástroje (spodné a zásuvné vedenie)
  • Displej so zobrazením otáčok motora a intenzity odstraňovania ZK
  • Kreslo s dvojkĺbovou opierkou hlavy a extrémne vysokou nosnosťou
  • Špeciálne vyvinutý materiál polstrovania
  • Sklenené otočné pluvátko
  • Polohovanie kresla aj zo strany asistenta

clesta holder 3 clesta kreslo